Artykuły do prasy

Dobrej jakości artykuły prasowe nie tylko pozwalają dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, ale również pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy lub marki, co korzystnie odbije się na zyskach firmy. Artykuły do prasy dzielą się na wiele rodzajów – u nas możesz zamówić niemal każdy z nich.

Teksty prasowe a Copywriter

Czy warto zlecić pisanie artykułów prasowych copywriterowi? Jest to bez wątpienia inna forma tekstu niż standardowe teksty SEO czy teksty marketingowe, jednak doświadczony copywriter z pewnością poradzi sobie z tematem. Artykuły do prasy wymagają doświadczenia dziennikarskiego i odrobinę innego podejścia do zlecenia – to zadanie, z którym doskonale poradzi sobie Content Writer. Skupiamy się na każdym zdaniu, by stworzyć treść opiniotwórczą i skutecznie kreującą pożądany wizerunek. Ważna jest dla nas również wysoka wartość merytoryczna treści – dostosujemy ją do Twojej grupy docelowej. Dostosujemy również język i formę przekazu, co da Ci konkretne korzyści biznesowe.

Artykuły do prasy – oferta Content Writer

Nasza oferta copywriterska to także profesjonalne teksty prasowe. Piszemy artykuły prasowe różnego rodzaju do tradycyjnej prasy drukowanej i do prasy internetowej. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi i firmami, jak również z agencjami marketingowymi, na zlecenie których piszemy teksty prasowe dla celów PR. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny wywiad, który pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy, marki lub na Twój osobisty wizerunek. Przygotujemy również branżowe artykuły prasowe, które będą zgodne z charakterem Twojej działalności i grupą docelową. Często zamawiane są u nas ponadto artykuły poradnikowe, a także artykuły popularnonaukowe. Artykuły do prasy, które piszemy to także typowe artykuły sponsorowane, które posiadają wplecioną nienachalną reklamę marki lub produktu. Możesz zamówić u nas również profesjonalne recenzje produktów i usług, reportaże, felietony, informacje prasowe i eseje, a także innego rodzaju teksty na potrzeby prasy drukowanej i internetowej.

Artykuły prasowe – cennik

Chcesz prezentować swój wizerunek lub promować produkt lub usługę w prasie drukowanej lub internetowej? Prowadzisz własną działalność lub agencję marketingową i potrzebny Ci skuteczny copywriter, dla którego artykuły prasowe to codzienność? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i opowiedz o potrzebach swojego projektu. Jaka jest cena artykułów do prasy? Przykładowe ceny znajdziesz w naszym cenniku, jednak wycena zależy od objętości tekstu, tematyki, miejsca przeznaczenia itp. Wycenę indywidualną wykonamy dla Ciebie po kontakcie mailowym.