Chcesz dowiedzieć o nas więcej? Doskonale trafiłeś. Usiądź wygodnie, a my z przyjemnością opowiemy Ci o sobie. W Content Writer zajmujemy się pisaniem unikalnych tekstów na strony internetowe – to zapewne już wiesz, więc pójdźmy o krok dalej.

Content Writer czy Copywriter? Jak to się zaczęło?

Stronę Content Writer tworzą dwie osoby – jesteśmy małżeństwem i wspólnie piszemy teksty na strony internetowe. Doświadczenie w branży zdobywamy już od kilku lat. Zaczynaliśmy niewinnie – były to wpisy gościnne w prasie oraz teksty hobbystyczne. Nie mamy wykształcenia humanistycznego – oboje jesteśmy ścisłowcami, co wyróżnia nas na tle konkurencji i sprawia, że odnajdujemy się również w tematyce specjalistycznej. Świat marketingu internetowego wciągnął nas bardzo szybko i chętnie poszerzaliśmy swoją wiedzę z zakresu copywritingu i content writingu. Doskonaląc warsztat pisaliśmy po godzinach, jednak szybko zdecydowaliśmy, że to właśnie na tej działalności chcemy skupić się na cały etat. Była to decyzja, której ani razu nie żałowaliśmy. Dziś robimy to, w czym doskonale się odnajdujemy i sprawia nam to niesamowitą przyjemność. Nie ma nic lepszego niż praca z pasją. Widać to po naszych tekstach. Każde zlecenie, którego się podejmujemy uczy nas czegoś nowego. Bardzo lubimy nowe wyzwania i poszerzanie wiedzy. Człowiek uczy się całe życie – w tej branży szczególnie.

O nas, czyli Content Writer zawodowo

Podczas pracy copywriterskiej zauważyliśmy, jak dużo treści w Internecie jest dziś „bylejakich”. Tworzone są niedbale lub wyłącznie z nastawieniem na nienaturalnie wrzucone słowa kluczowe. Nie wyróżniają się niczym szczególnym, przez co sami łapiemy się na ich skanowaniu wzrokiem. Zapełniają miejsce na stronie, ale nie niosą ze sobą nic więcej, więc niewiele osób je czyta. Nas nie zadowala “wystarczająca jakość”. Oboje jesteśmy perfekcjonistami, więc zawsze staramy się dać z siebie maksimum. Docenia to coraz szersze grono naszych Klientów i doceniają to również czytelnicy naszych Klientów.

Agnieszka Matuszewska

Z wykształcenia jestem Biotechnologiem. Piszę artykuły branżowe, teksty medyczne i farmaceutyczne. Doskonale odnajduję się również w innego typu treściach. Content Writing to dla mnie codzienność. Moje teksty zawsze są wysokiej jakości. Dbam o to, by dopracować je nie tylko technicznie, ale również merytorycznie. Nie zapominam o SEO i e-marketingu. Posiadam ponadto duże doświadczenie dziennikarskie i redaktorskie. Mam bardzo dużą wyobraźnię i lekkie pióro, co pozwala mi się odnaleźć niemal w każdej tematyce. Najbardziej lubię pisać dłuższe artykuły, wpisy blogowe, teksty na strony www, e-booki i poradniki.

Przemysław Matuszewski

Z wykształcenia jestem mgr inż. agronomii. Doskonale odnajduję się w tekstach rolniczych i ogrodniczych, zwłaszcza w dziedzinie biologicznych i chemicznych środków ochrony roślin, a także rolnictwa ekologicznego. Pozycjonujące teksty SEO tworzę niemal z zamkniętymi oczami. Moje artykuły są w czołówkach wyników Google. Słowa kluczowe w formie podstawowej i odmienionej idealnie wplotę zarówno w długi artykuł, jak i w krótki tekst, a dodatkowo zadbam o to, by treści miały sens merytoryczny i były przyjazne dla odbiorcy. Techniczne słownictwo to dla mnie chleb powszedni, więc odnajduję się również w branżach niszowych. 

Content Writer – kim jesteśmy prywatnie?

Wiesz już, że pracujemy razem i jesteśmy małżeństwem. Mamy dwójkę cudownych dzieci, które zaskakują nas każdego dnia swoją energią, entuzjazmem i nowymi pomysłami. To ze względu na nie zdecydowaliśmy się na pracę w systemie home office. Jesteśmy również szczęśliwymi właścicielami niesfornego pekińczyka i trzech wesołych świnek morskich.

Jesteśmy miłośnikami natury. Marzy nam się własny domek z dużą działką. Póki co zadowalamy się ogródkiem działkowym 🙂 Wspólnie prowadzimy stronę internetową LoveNatura, gdzie znaleźć można między innymi artykuły związane z ogrodnictwem, medycyną naturalną, zdrowym odżywianiem i pogodą. 

Jeszcze nie znaleźliśmy sposobu na wydłużenie doby, ale pracujemy nad tym każdego dnia 😉

Agnieszka Matuszewska

Interesuję się medycyną naturalną oraz zdrowym odżywianiem. Dom zamieniłam w małą kwiaciarnię - nie sposób policzyć tu wszystkie doniczki z kwiatami. Wolne chwile lubię spędzać w otoczeniu natury, daleko od zgiełku miasta. Uwielbiam czytać książki, piec i gotować, chętnie również poszerzam swoje umiejętności DIY. Nie ma dla mnie rzeczy niewykonalnych - uważam, że wystarczy chcieć, wierzyć w siebie i działać, a można osiągnąć wszystko.

Przemysław Matuszewski

Moim pierwszym zainteresowaniem jest meteorologia. Prowadzę funpage o tematyce związanej z pogodą, gdzie piszę prognozy pogody oraz przygotowuję raporty pogodowe. Swoją wiedzę ogrodniczą testuję w ogródku działkowym, choć marzy mi się większy areał. Ogród mnie inspiruje. Podczas prac w ogrodzie wypoczywam i regeneruję swoje siły. Nie mogę również nie wspomnieć o sporcie - od lat nie opuściłem żadnego meczu żużlowego ulubionej drużyny. 

 

Masz do nas jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?