Content Writer – Cennik Copywritera

Już na wstępie możemy Cię zmartwić lub zaskoczyć pozytywnie. Wiesz – szklanka jest zawsze w połowie pełna lub w połowie pusta. Od Ciebie zależy, jak spojrzysz na cennik copywritera – powiemy Ci, jak patrzy na niego Copywriter. Cennik to dla nas wyłącznie podstawa do wiążącej wyceny.

Nie znajdziesz tutaj konkretnego cennika usług copywriterskich, a tym bardziej odpowiedzi na pytanie „jaka stawka za 1000 znaków”, które wiele osób jeszcze nagminnie zadaje.

Od czego zależy stawka za teksty w cenniku copywritera, czyli dlaczego szklanka jest w połowie pełna?

Jako Klient chcesz być traktowany indywidualnie, prawda? Chcesz, żeby teksty na Twojej stronie internetowej wyróżniały się na tle konkurencji, istotne jest dla Ciebie, by idealnie nawiązywały do Twojej marki i grupy docelowej. Nie chcesz tekstów, które mają wszyscy. Nie chcesz być kolejną „prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku”, prawda?

cennik copywritera

Jak sam widzisz, nie sprzedajemy gotowych produktów, które można wycenić jednakowo. Każde nasze zlecenie jest inne, dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Szklanka jest w połowie pełna – personalizowane wyceny to zaleta, nie wada.

Podczas wyceny dla Klienta bierzemy pod uwagę wiele składowych, które składają się na ostateczną kwotę usługi copywriterskiej. Przede wszystkim ważny jest dla nas rodzaj zamawianego tekstu, a także potrzebna objętość gotowych treści, stopień trudności tekstów i czas, który będziemy musieli poświęcić na research, dostępność materiałów, które można wykorzystać przy tworzeniu tekstów oraz wymagany termin realizacji.

Poglądowy cennik copywritera można znaleźć poniżej:

Przedstawiony poniżej cennik copywritera jest poglądowy – na jego podstawie można oszacować wartość swojego ewentualnego zlecenia, jednak w celu wiążącej wyceny prosimy o kontakt mailowy.

Ze szczegółowym opisem usług, które posiadamy w ofercie możesz zapoznać się w dedykowanej zakładce OFERTA lub klikając w tytuły konkretnych tekstów. Pamiętaj, że podane poniżej ceny są poglądowe, ponadto musisz wiedzieć, że wystawiamy faktury VAT naszym Klientom (tak, tak – nie piszemy „po godzinach”, tylko zajmujemy się copywritingiem zawodowo) – podane stawki to ceny netto, do których należy doliczyć VAT.

Teksty SEO

od 25 zł / 1000 zzs

Teksty na bloga

od 30 zł / 1000 zzs

Teksty zgodne z Surfer SEO

od 30 zł / 1000 zzs

Artykuły specjalistyczne

od 40 zł / 1000 zzs

Opisy produktów

od 25 zł / 1000 zzs

Artykuły sponsorowane

od 35 zł / 1000 zzs

Naming, hasła reklamowe

od 550 zł/ 5 propozycji

E-booki, teksty techniczne

od 40 zł / 1000 zzs

Artykuły do prasy

od 40 zł / 1000 zzs

Teksty na strony www

od 80 zł / jedną podstronę (do 3000 zzs)

Oferty handlowe

od 40 zł / 1000 zzs

Korekta gotowych treści

od 20 zł / 1000 zzs

 

Wyżej wymienione teksty to oczywiście wyłącznie część oferty, którą posiada każdy doświadczony Copywriter. Cennik, który widzisz powyżej skupia się wyłącznie na tych tekstach, które tworzymy najczęściej. Jeśli interesują Cię innego rodzaju treści, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie oczywiście podejmiemy się innego rodzaju zleceń.

Za co płacę, czyli jakie usługi znajdują się „w cenie”

Osoba, która nie korzystała wcześniej z usług copywritera lub korzystała z usług kiepskiego copywritera może uważać, że płaci wyłącznie za gotowy tekst. To oczywiście nie jest prawda. W cenie tekstu jest szczegółowy research, a także ewentualne poprawki oraz know-how. W Content Writer przede wszystkim płacisz jednak za jakość i unikalność.

Otrzymasz od nas tekst w pełni sformatowany, z podziałem na akapity, z nagłówkami, pogrubionymi słowami kluczowymi (opcja). Przygotujemy dla Ciebie w cenie również w razie potrzeby Title i Meta Opis – wszystko po to, by Twój tekst był gotowy do wstawienia na stronę. Nasz cennik copywritera, choć poglądowy, jest bardzo dobrą podstawą do wyceny wstępnej swojego zlecenia.

Więcej = taniej

Współpracujemy zarówno z małymi jak i większymi firmami. Często podejmujemy również współpracę z agencjami marketingowymi. Realizujemy zlecenia jednorazowe oraz cykliczne. Małe i duże.

stawka za 1000 znaków

Na koniec dolejemy jeszcze odrobinę do szklaneczki i przyprawimy o ból głowy wszystkich ścisłowców jej „większą połową”. Nasz cennik copywritera to szklanka więcej niż w połowie pełna, dlatego powiemy Ci coś w tajemnicy. Lubimy duże zlecenia oraz zlecenia cykliczne. Przy tego typu projektach zawsze staramy się, by zaproponować jak najbardziej atrakcyjną cenę. Sprawdź nas!

Masz bardzo duże zlecenie lub liczysz na cykliczną współpracę i potrzebny jest Ci solidny copywriter? Cennik wyjątkowo atrakcyjny przygotujemy specjalnie dla Ciebie!

Potrzebna Ci konkretna wycena bez lania wody?

Cennik copywritera

Za dużo wody się przelało? Pora na konkrety? Napisz do nas! Przedstaw nam swoje oczekiwania i potrzeby, a my z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę usług copywriterskich. Podamy Ci również prognozowany termin realizacji zlecenia!

Należysz do organizacji charytatywnej lub potrzebujesz nawiązać współpracę na innych warunkach? Jesteśmy otwarci na propozycje! Koniecznie do nas napisz – razem coś wymyślimy 🙂