Oferty handlowe są podstawowym składnikiem prezentacji większości biznesów. Właściwie zbudowana oferta handlowa stanowi wizytówkę firmy, dlatego też musi zostać dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Pod pojęciem oferty handlowej może kryć się zarówno zaproszenie do współpracy, jak również cennik czy też katalog ofertowy. Ciekawie przygotowana ulotka i nieszablonowa prezentacja są równie ważne, jak sama oferta.  

Jak powinny wyglądać oferty handlowe?

W momencie, kiedy chcesz nawiązać współpracę z nowym kontrahentem, prędzej czy później będziesz musiał wysłać ofertę handlową. Profesjonalnie przygotowane oferty handlowe powinny przyciągać do firmy nowych kontrahentów. Mogą one przybierać formę kilku zdań w e-mailu lub dłuższego opracowania, które dodawane jest jako załącznik do wiadomości mailowej. Forma, w jakiej zostanie przedstawiona oferta handlowa uzależniona jest od wielu czynników. Sposób jej przygotowania zależy m.in. od rodzaju firmy i rodzaju prowadzonej działalności, znajdujących się w ofercie produktów oraz od grupy odbiorców, do której oferta ma zostać skierowana. Oferty handlowe przygotowane w ciekawy sposób sprawią, że Twoja firma będzie o krok bliżej do sukcesu niż konkurencja. Jak napisać ofertę handlową? Z pewnością zwykły tekst w tym przypadku się nie sprawdzi. Należy uwzględnić szczególnie elementy marketingu internetowego i content marketingu. Tego typu zadanie możesz zlecić nam nasza oferta copywriterska to także profesjonalne teksty handlowe.

Content Writer | Copywriter – oferty handlowe i ulotki to nasza specjalność

Warto pamiętać, że wizerunek firmy kreujesz również poprzez sposób, w jaki prezentujesz materiały handlowe i promocyjne. Powinny być one przede wszystkim przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Muszą nawiązywać do ogólnej koncepcji marketingowej firmy. Prezentację firmy należy dostosować również do jej głównych odbiorców nie tylko pod względem treści, ale również stylu. W inny sposób zaprezentujemy przecież męską markę odzieżową, inaczej wózki dziecięce, a jeszcze inaczej torebki damskie.

Oferty, ulotki i prezentacje a język korzyści

Zarówno oferty handlowe, jak również ulotki firmowe czy też prezentacje handlowe powinny zostać przygotowane w taki sposób, aby zainteresować nowych kontrahentów. Duże znaczenie odgrywa tutaj język korzyści, jednak nie powinien być on nachalny. Oferty handlowe powinny być ciekawe, a jednocześnie szczegółowe i oryginalne. Warto postawić tu na Content Marketing.

Oferta handlowa – cena

Ile kosztuje dobra oferta handlowa? Sprawdź przykładową cenę w naszym cenniku copywriterskim lub już teraz skontaktuj się z nami, a niezobowiązująco wycenimy dla Ciebie tego typu usługę!