Prowadzisz sklep internetowy, jednak nie jesteś usatysfakcjonowany z ilości sprzedanych produktów? Masz świetny asortyment i bardzo dobre zdjęcia, jednak sprzedaż dalej nie jest na takim poziomie, na jakim być powinna? Najważniejszym instrumentem sprzedażowym każdego sprzedawcy online powinny być w odpowiedni sposób przygotowane opisy produktów. Prawda jest taka, że w sklepach internetowych sprzedajemy przede wszystkim słowem!

Opisy produktów SEO? Copywriter!

Każdy, kto prowadzi sklep internetowy doskonale wie, jak duże znaczenie odgrywają dobrze przygotowane opisy asortymentu. Kopiowanie opisów od producenta to nie tylko dubble content, ale również mniejsza szansa na zainteresowanie klientów – któż chciałby czytać ten sam opis produktu na dziesiątkach stron? Właściwie przygotowane opisy powinny przedstawić w przystępny sposób oferowany asortyment oraz opowiedzieć o jego głównych cechach i zaletach. Opisy produktów SEO muszą się dobrze pozycjonować, dlatego ważne jest dobranie odpowiednich słów kluczowych i użycie ich w odpowiedniej konfiguracji i natężeniu. Najważniejszą funkcją opisów produktów jest jednak „skłonienie” potencjalnych klientów do zakupu. Prawidłowo przygotowany opis produktu powinien być szczegółowy i zgodny z prawdą, a jego treść powinna być unikalna, ciekawa i zgodna z zasadami e-marketingu.

Prawidłowo przygotowany opis produktu jest kluczem do sukcesu sprzedaży

Dobrze przygotowane opisy produktów mogą skutecznie zwiększyć Twoją sprzedaż. Wielu sprzedawców online nadal kopiuje opisy bezpośrednio od producenta lub (o zgrozo!) – od konkurencji. Niestety takie praktyki nie wpływają korzystnie na pozycjonowanie danego produktu w wyszukiwarce Google. Ważne jest, aby każdy opis produktu był unikalny, a jego treści nie były dublowane. Jaka jest szansa, że przy kilku jednakowych opisach produktów (w tym Twoim) Klient zdecyduje się na zakup właśnie Twojego produktu? Dobry Copywriter stworzy dla Ciebie opisy produktów, które z pewnością zostaną docenione przez Klienta. Mamy dobrą wiadomość – oferta Content Writer to także profesjonalne opisy produktów, bez względu na branżę!

Unikalne i kreatywne opisy produktów? Postaw na Content Writer!

Internet jest narzędziem, które daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o sprzedaż produktów. Niestety konkurencja jest tu ogromna, dlatego musisz się wyróżniać. Dobre produkty to już połowa sukcesu, ale jeśli nie wypromujesz ich odpowiednio, Twoja sprzedaż nie będzie satysfakcjonująca. Interesują Cię profesjonalnie przygotowane opisy produktów do sklepu internetowego? Copywriter napisze dla Ciebie szczegółowe, perswazyjne, unikalne i ciekawe opisy, które pobudzą wyobraźnię i na długo zapadną w pamięci potencjalnego Klienta. Ale zrobi to tylko dobry Copywriter. Nie chwalimy się, ale w Content Writer sprzedajemy słowem. Nasze teksty niemal same sprzedają. Pokazujemy zalety i korzyści oraz najbardziej istotne informacje o produkcie w sposób, który klienci lubią najbardziej. Przygotowywane przez nas opisy zawierają odpowiedzi na większość pytań, które sprzedawca usłyszałby od klienta. Jeśli chcesz, by Twój sklep internetowy wyróżniał się na tle konkurencji, postaw na unikalność i wysoką jakość opisów produktów.

Opisy produktów – cena

Zastanawiasz się, ile kosztują opisy produktów do sklepu internetowego? Zajrzyj do naszego cennika copywritera lub od razu skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej wyceny.