W zakładce OFERTA COPYWRITERA znajdziesz najbardziej standardowe teksty, które jest w stanie opracować każdy doświadczony copywriter. Oferta Content Writer jest bardzo szeroka. Napiszemy dla Ciebie między innymi unikalne teksty na stronę internetową, a także oryginalne teksty na bloga oraz skuteczne teksty SEO. Opracujemy dla Ciebie ponadto profesjonalne artykuły specjalistyczne oraz ciekawe artykuły sponsorowane. W sposób ciekawy opiszemy Twoje produkty i usługi, a także opiszemy kategorie Twojej strony. Oferta Content Writer jest elastyczna – tworzy ją zapotrzebowanie Klientów. Nie znalazłeś poniżej tekstów, które Cię interesują? Po prostu napisz do nas!  Jesteśmy otwarci na zlecenia niestandardowe 🙂 

Content Writer – oferta

Czym zajmuje się copywriter? Oferta usług jest dość szeroka. Mówiąc w dużym skrócie zajmujemy się tworzeniem unikalnych treści, które przeznaczone są głównie do publikacji w Internecie. Nie są to zwykłe teksty – zawierają w sobie elementy SEO oraz e-marketingu. Zależnie od zapotrzebowania naszych Klientów piszemy teksty na strony www, tworzymy wpisy na blogi firmowe, przygotowujemy teksty SEO, opisujemy produkty i kategorie sklepów internetowych, redagujemy artykuły do prasy internetowej i na portale internetowe, opracowujemy artykuły specjalistyczne, a nawet wymyślamy niebanalne nazwy dla firmy lub marki oraz chwytliwe hasła reklamowe.

Jednym z naszych atutów jest to, że doskonale odnajdujemy się w artykułach specjalistycznych, w których trzeba wykazać się wiedzą. Ułatwia nam to z pewnością ścisłe wykształcenie i umiejętność wnikliwego researchu. Teksty medyczne, przyrodnicze, ogrodnicze, chemiczne, czy też farmaceutyczne oraz typowo techniczne nie są dla nas wyzwaniem.

Bardzo lubimy swoją pracę. Cenimy w niej szczególnie nowe wyzwania i stałe poszerzanie swojej wiedzy z różnych dziedzin. Dlatego właśnie niemal każdego dnia rośnie zakres branży, których dotyczy nasza oferta. Copywriter musi ciągle się uczyć, a my doskonale się w tym odnajdujemy. To właśnie dlatego nasze treści są tak dobrze przygotowane – nie tylko od strony technicznej, ale i od strony merytorycznej.

teksty na stronę internetową

Teksty na stronę internetową

Sprawimy, że Twoja strona internetowa stanie się wyjątkowa na tle byle jakiej konkurencji. Będzie nie tylko robić doskonałe pierwsze wrażenie, ale również zacznie znacznie skuteczniej realizować założone wcześniej cele marketingowe.

ARTYKUŁY SPECJALISTYCZNE Copywriter

Artykuły specjalistyczne

Pomożemy Ci zbudować wizerunek godnego zaufania eksperta w swojej branży. Nasze teksty specjalistyczne są nie tylko merytorycznie poprawne, ale również napisane w sposób ciekawy i przystępny dla wybranej grupy docelowej.

Artykuły do prasy, artykuły prasowe

Artykuły do prasy

Przygotujemy dla Ciebie artykuły prasowe, wywiady, wpisy gościnne, artykuły codzienne, a nawet notki prasowe. Piszemy artykuły tematyczne, regionalne, branżowe, informacje o wydarzeniach, recenzje, wpisy z lokowaniem produktu.

TEKSTY NA BLOGa Copywriter

Teksty na bloga

Dzięki naszym tekstom Twój blog firmowy zacznie tętnić życiem. Sprawnie wplecione elementy SEO sprawią, że blog będzie lepiej widoczny w wynikach wyszukiwarek, a wysokiej jakości treści sprawią, że czytelnicy będą często powracać.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE Copywriter

Artykuły sponsorowane

Napiszemy artykuły sponsorowane, z których będziesz dumny. Zamiast natarczywej reklamy bezpośredniej przygotujemy czytelnikom treść wartościową z umiejętnie wplecioną marką. To najlepsza forma autopromocji!

oferty handlowe, ulotki, prezentacje

Oferty handlowe, ulotki, prezentacje

Sprzedajemy tekstami. To podstawa e-marketingu, którą chętnie Ci zaprezentujemy w praktyce. Nasze teksty zwiększają sprzedaż - przygotujemy dla Ciebie porywającą ofertę handlową, która działa na wyobraźnię i wzbudza emocje.

opisy produktów do sklepu internetowego

Opisy produktów i kategorii

Wybierzemy najskuteczniejszy dla Twojej grupy docelowej sposób przedstawienia produktu lub usługi. Opiszemy Twoją ofertę w taki sposób, by pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji, przez co realnie zwiększymy Twoją sprzedaż.

teksty SEO, teksty pozycjonujące

Teksty SEO

Pozycjonujemy tekstami z zamkniętymi oczami. Frazy kluczowe w formie podstawowej i odmienionej wpleciemy w Twój tekst tak, by treść doskonale się pozycjonowała, a jednocześnie wyglądała bardzo naturalnie i ciekawie.

Naming, hasła reklamowe Copywriter

Naming, hasła reklamowe

Wymyślimy oryginalną nazwę dla Twojej firmy, strony internetowej lub marki i uzupełnimy ją o trafne oraz ponadczasowe hasło reklamowe. Pozwoli to nadać Twojej działalności tożsamość i znacznie zwiększyć jej rozpoznawalność w sieci.

Oferta Content Writer powstaje w oparciu o Twoje potrzeby

W zakładce oferta copywritera opisaliśmy wyłącznie teksty, które Klienci zlecają najczęściej – nie znaczy to jednak, że nie napiszemy dla Ciebie tekstu innego rodzaju, na specjalne zamówienie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Pisaliśmy już bajki dla dzieci, pisaliśmy również przepisy kulinarne, robiliśmy ankiety, przeprowadzaliśmy wywiady.

Nie przejmuj się, jeśli nie znalazłeś w powyższej ofercie tekstów, które są Ci potrzebne. Jeśli masz nietypowe zlecenie i potrzebny CI doświadczony Copywriter? Oferta Content Writer może zostać dla Ciebie poszerzona. Po prostu skontaktuj się z nami. Prawdopodobnie będziemy w stanie Ci pomóc 🙂

Ze względu na ograniczone moce przerobowe raczej nie tworzymy treści na portale społecznościowe. W szczególnych przypadkach możemy jednak zrobić dla Ciebie wyjątek.