Interesuje Cię kontakt z nami? W tej zakładce znajdziesz potrzebne do kontaktu namiary. Wykorzystaj je, by zapytać się o możliwe formy współpracy z nami, poprosić o tekst próbny lub wysłać do nas zapytanie ofertowe. 

Potrzebny Ci doświadczony Content Writer lub Copywriter? Kontakt z nami jest bezproblemowy. Staramy się sprawnie odpowiadać na wiadomości mailowe (jeśli napiszesz do nas do godziny 16:00 prawdopodobnie odpowiedź otrzymasz jeszcze tego samego dnia – zwykle odpisujemy w parę minut, maksymalnie w parę godzin). Możesz oczywiście również do nas zadzwonić – w godzinach roboczych odbieramy zwykle bez problemu lub oddzwaniamy po chwili.

Rozważasz współpracę z nami? A może potrzebny jest Ci pilny tekst „na wczoraj”? Pierwszym krokiem jest właśnie kontakt z nami. Napisz do nas! Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenowo-terminową, a także w razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pracujemy zdalnie – nie jest istotne, z jakiego rejonu Polski jesteś. Wszystkie szczegóły współpracy ustalimy mailowo lub telefonicznie. To bardzo wygodna opcja!

Kontakt – Content Writer:

Pamiętaj, że kontakt z nami możliwy jest za pomocą dwóch poniższych opcji: 

  • Skontaktuj się z nami mailowo: teksty@content-writer.pl
  • Zadzwoń do nas: 601-288-602 (napisz lub puść sygnał – oddzwonimy)
 Na Twoje wiadomości odpowiemy najszybciej, jak to możliwe!

 

Pamiętaj, że szanujemy Twoje dane osobowe i nie udostępniamy ich w celach marketingowych osobom trzecim. Prosimy jednak – przed kontaktem z nami zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, gdzie dowiesz się więcej o przechowywaniu i ochronie danych osobowych. Miej na uwadze, że kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce Prywatności.